O projektu

Rezidence Na Poříčí představuje nový projekt dvou čtyřpodlažních bytových domů, který již započal svou výstavbu. Dokončení stavby je plánováno na konec roku 2018, předpokládaná kolaudace koncem roku 2019.

Nabízíme k prodeji bohatou škálu 40 nových luxusních bytů s dispozicemi od 1+kk (40 m²) až po prostorné 3+kk (127 m²), s vysokou mírou variability bytových jednotek v rámci jednotlivých podlaží. V přízemí každé budovy se nachází dva kompletně bezbariérové byty s upravenou koupelnou a prostornou terasou (20 m²) a také sklepní kóje, které jsou příslušenstvím ke všem bytům. V obou bytových domech jsou výtahy od přízemí až do horního patra, což zařizuje bezbariérový přístup do všech bytů. Rezidenti ocení umístění staveb v klidné lokalitě Frýdku-Místku obklopené zelení a zároveň s vynikající dostupností do centra.

Moderní bydlení Rezidence Na Poříčí je vhodné jako dlouhodobé bydlení i bydlení na investici, pro mladé lidi, svobodné či manželské páry, rodiny s dětmi či seniory.

Zakládáme si na velmi kvalitních materiálech včetně sanity. Při rychlém jednání má budoucí majitel možnost podílet se na dokončení interiéru dle vlastních potřeb a vkusu.

Většina bytových jednotek také disponuje jedním nebo dvěma prostornými balkóny. Tento projekt je umístěn v oblasti s rodinnými domy ve velice klidné části města s výhledem na řeku Ostravici a na Sady B. Smetany. Přestože tato lokalita nabízí příjemnou klidovou zónu uprostřed zeleně, nachází se velmi blízko centra města Frýdek-Místek.